Loading…

Obsługa Auta z Inspekcją Serwisową

Kasowanie Inspekcji - Kasowanie inspekcji serwisowej polega na aktualizacji oprogramowania silnika do następnej zalecanej wizyty w serwisie.
Kontakt

Kasowanie inspekcji w VW Golf MK7Po wymianie oleju i filtrów oraz przeprowadzeniu inspekcji, można skasować przypomnienie. W samochodzie Volkswagen #GolfMK7 nie jest potrzebny komputer diagnostyczny. Aby wykonać #reset inspekcji wystarczy odpowiednia procedura.

✅ Przy wyłączonym zapłonie naciśnij i przytrzymaj przycisk kasowania przebiegu dziennego. Włącz zapłon i poczekaj na wyświetlenie się pytania o kasowanie interwału olejowego lub inspekcji serwisowej. Puść przycisk, następnie naciśnij go ponownie w ciągu kilku sekund.

ℹ️ Jeżeli zbyt długo będziesz czekać, to pytanie zniknie. Kasowanie trzeba przeprowadzić szybciej, aby #inspekcja została zresetowana.

⚠️ Pamiętaj nie tylko o wymianie filtrów i oleju, ale również o kontroli stanu pozostałych systemów samochodu. Przede wszystkim tych odpowiedzialnych za bezpieczeństwo Twoje i innych uczestników ruchu.

🎥 Wymiana filtra kabinowego: https://youtu.be/6cE-kOSGOoY

0:00 VW Golf MK7
1:00 Kasowanie inspekcji olejowej
1:31 Kasowanie inspekcji serwisowej
2:14 Potwierdzenie na ekranie nawigacji

🔗 mr-fix: https://www.youtube.com/user/mrfixpl
🔗 facebook: https://facebook.com/lonacznik/

kasowanie inspekcji w samochodzie Mechanik Warszawa – Oferujemy kasowanie inspekcji serwisowej w samochodach osobowych, dostawczych i tir w Warszawie, Piaseczno, Legionowo, Tarczyn, Pruszków. kasowanie inspekcji w samochodzie, kasowanie inspekcji serwisowej, Kasowanie inspekcji olejowej

24 thoughts on “Kasowanie inspekcji w VW Golf MK7

  1. a ja mam inne pytanie. Co to za zielona kontrola po prawej stronie na prędkościomierzu 0.22 minucie .?U mnie po przekręceniu kluczyka zapala się na czerwono i gaśnie. pomoże ktoś?

  2. Nie umiem przeglądu skasować. Ale teraz widzę, że on najpierw pyta o olej i zamiast puścić przycisk, to trzymać go nadal aż pojawi się pytanie o przegląd, czy tak? Trochę głupio, bo oleju sobie nie chciałem kasować 🙁

Dodaj komentarz

Zadzwoń!