Loading…

Obsługa Auta z Inspekcją Serwisową

Kasowanie Inspekcji - Kasowanie inspekcji serwisowej polega na aktualizacji oprogramowania silnika do następnej zalecanej wizyty w serwisie.
Kontakt

Kasowanie Inspekcji VOLVO XC70 Oil Service Indicator Light Reset VOLVO XC70JAK SIĘ PRZYDAŁO ŁAPKA W GÓRĘ !!!

IF IT WAS USEFUL THUMBS UP

kasowanie inspekcji w samochodzie Mechanik Warszawa – Oferujemy kasowanie inspekcji serwisowej w samochodach osobowych, dostawczych i tir w Warszawie, Piaseczno, Legionowo, Tarczyn, Pruszków. kasowanie inspekcji w samochodzie, kasowanie inspekcji serwisowej, Kasowanie inspekcji olejowej

5 thoughts on “Kasowanie Inspekcji VOLVO XC70 Oil Service Indicator Light Reset VOLVO XC70

 1. Przeklejam z instrukcji xc60, bo tu tak samo niezrozumiały filmik jak i tam, więc jeden z komentarzy wszystko wyjaśnia – poniżej cytat:

  Jako ze z tego bełkotu na filmie nawet doświadczony mechanik nic nie rozumie to podam instrukcję dla innych (i dla siebie tez ponieważ za rok będę szukać instrukcji jak skasować inspekcję w moim aucie):

  1 wciskamy zapłon na pozycję pierwszą,

  2 przyciskamy „OK” i trzymamy

  3 uruchamiamy zapłon w pozycje 2 przytrzymując przycisk „start” bez wciśniętego hamulca, nadal nieprzerwanie trzymamy przycisk „OK”

  4 przycisk „OK” puszczamy gdy zacznie migać kontrolka „i” (info).

  Nie czekamy aż „i” przestanie migać gdyż należy puścić „OK” koniecznie w trakcie jej migania.

  Na YT instrukcje w stylu „a teraz wciskamy zapłon i trzymamy ten przycisk” (jaki przycisk?zaplon?)w niczym nie pomagają stąd mój komentarz

Dodaj komentarz

Zadzwoń!