Loading…

Obsługa Auta z Inspekcją Serwisową

Kasowanie Inspekcji - Kasowanie inspekcji serwisowej polega na aktualizacji oprogramowania silnika do następnej zalecanej wizyty w serwisie.
Kontakt

Kasowanie inspekcji serwisowej Skoda Octavia II (reset Service now!)Reset inspekcji serwisowej (kasowanie wezwania) w Skoda Octavia II po wymianie oleju i filtrów. Przeprowadź procedurę bez użycia komputera diagnostycznego typu VCDS.

Więcej na http://mr-fix.pl/
Music by Dan-O at DanoSongs.com

kasowanie inspekcji w samochodzie kasowanie inspekcji w samochodzie, kasowanie inspekcji serwisowej, Kasowanie inspekcji olejowej

19 thoughts on “Kasowanie inspekcji serwisowej Skoda Octavia II (reset Service now!)

  1. Po przekręceniu przycisku w prawo, zamiast skasowania informacji, natychmiast wchodzę w tryb ustawiania zegara (godzina zostaje "podświetlona", czyli jest gotowa do zmiany). Jakieś pomysły? Octavia 2, 2011, 1.4 TSI, 122KM, manualna skrzynia biegów.

  2. Skoda fabia 2 – service now- wszystkie drzwi zamknięte, naciskając przycisk zmiany czasu/resetu przebiegu) od razu przekręcam zapłon – puszczam przycisk przekręcam w prawo i zrobione 🙂 chodzi o to by szybko to było. Za wolno spowoduje że bedziedziemy zmieniać czas

  3. u mnie to nie działa. Mam Octavię z 2011r, po lifcie 1.2 tsi. Kiedy robię tak jak na filmie to wtedy wskakuje mi ustawianie godziny w samochodzie a serwis sie nie kasuje. Poradzicie cos?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!