Loading…

Obsługa Auta z Inspekcją Serwisową

Kasowanie Inspekcji - Kasowanie inspekcji serwisowej polega na aktualizacji oprogramowania silnika do następnej zalecanej wizyty w serwisie.
Kontakt

Kasowanie inspekcji serwisowej Mercedes A klasa W168 | reset service mercedes A klasse | Naprawa #6Witam,
Prezentuję sposób na skasowanie inspekcji serwisowej w aucie Mercedes A-klasa W168. By skasować serwis należy włączyć kluczyk w pozycję drugą, szybko przycisnąć dwa razy przycisk kasowania przebiegu dziennego, następnie cofnąć kluczyk do pozycji zero, po czym znów przekręcamy kluczyk w pozycję drugą i przyciskamy przycisk kasowania dziennego ciągle wciskając czekamy kilka sekund, aż do sygnału dźwiękowego świadczącego o wykasowaniu serwisu w naszym mercedesie W168.

Zachęcam do subskrybowania kanału oraz zostawiania łapek w górę!

Muzyka: Macarena bass boosted remix

Pozdrawiam
Motonacja

oli inspection reset a klasse

kasowanie inspekcji w samochodzie Mechanik Warszawa – Oferujemy kasowanie inspekcji serwisowej w samochodach osobowych, dostawczych i tir w Warszawie, Piaseczno, Legionowo, Tarczyn, Pruszków. kasowanie inspekcji w samochodzie, kasowanie inspekcji serwisowej, Kasowanie inspekcji olejowej

10 thoughts on “Kasowanie inspekcji serwisowej Mercedes A klasa W168 | reset service mercedes A klasse | Naprawa #6

  1. Wydaje mi się , bo popatrzyłem lepiej i 23 to dni a 20 000 to kilometry. Czyli po skasowaniu będzie piszczeć po przejechaniu 20 000 lub 2 latach. Co by mogło się zgadzać bo po resecie wyskakuje liczba 700 oznaczająca dni. Co ciekawe jest to system inteligentny który powiedzmy do 150 000 przebiegu auta ustala częstsze interwały , po 15 000 kilometrów , w nowym co 10 000 , a dopiero po około 170 000 nalotu zwiększa interwał na 20 000 , analogicznie jest z dniami , najpierw pokazuje zmianę oleju już po niecałym roku , potem po półtorej roku a na końcu co dwa lata. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!