Loading…

Obsługa Auta z Inspekcją Serwisową

Kasowanie Inspekcji - Kasowanie inspekcji serwisowej polega na aktualizacji oprogramowania silnika do następnej zalecanej wizyty w serwisie.
Kontakt

Kasowanie inspekcji serwisowej Audi A3 8L, A4 B5, A6 C5 itp. VAG OBD, diagnostykaOpis kasowania inspekcji serwisowej przy użyciu interfejsu z firmy Viaken oraz oprogramowania POLSKI VAG 4.9.
Instrukcja po kolei jak wejść
Otwórz polskiego vaga następnie liczniki następnie kasowanie inspekcji następnie klikamy na odpowiednie inspekcje po czy klikamy zakończ zamknij sesje i zamknij program. Po wyłączeniu i włączeniu zapłonu zauważymy że inspekcja znikła. Mała inspekcja 1 co 24000km, mała inspekcja 1 co 360 dni, duża inspekcja co 720 dni. Olej można również skasować przy wymianie wtedy będzie nas to informowało o wymianie oleju co 12000km.

kasowanie inspekcji w samochodzie Mechanik Warszawa – Oferujemy kasowanie inspekcji serwisowej w samochodach osobowych, dostawczych i tir w Warszawie, Piaseczno, Legionowo, Tarczyn, Pruszków. kasowanie inspekcji w samochodzie, kasowanie inspekcji serwisowej, Kasowanie inspekcji olejowej

3 thoughts on “Kasowanie inspekcji serwisowej Audi A3 8L, A4 B5, A6 C5 itp. VAG OBD, diagnostyka

Dodaj komentarz

Zadzwoń!