Loading…

Obsługa Auta z Inspekcją Serwisową

Kasowanie Inspekcji - Kasowanie inspekcji serwisowej polega na aktualizacji oprogramowania silnika do następnej zalecanej wizyty w serwisie.
Kontakt

Kasowanie Inspekcji Renault Megane II Oil Service Indicator Light Reset Renault Megane IITak jak w tytule.

JAK SIĘ PRZYDAŁO ŁAPKA W GÓRĘ !!!
IF IT WAS USEFUL THUMBS UP

kasowanie inspekcji w samochodzie Mechanik Warszawa – Oferujemy kasowanie inspekcji serwisowej w samochodach osobowych, dostawczych i tir w Warszawie, Piaseczno, Legionowo, Tarczyn, Pruszków. kasowanie inspekcji w samochodzie, kasowanie inspekcji serwisowej, Kasowanie inspekcji olejowej

16 thoughts on “Kasowanie Inspekcji Renault Megane II Oil Service Indicator Light Reset Renault Megane II

  1. Filmik spoko:) Mam takie pytanie czemu nadal po skasowaniu inspekcji olejowej na liczniku świeci sie service? U mnie też przewaliłem inspekcjie i nadal sie paliło tylko ze ja mam problem z airbagami jeszcze to być moze dlatego?

  2. Witam. Mam pytanko. U mnie z kolei po skasowaniu Oil Service nie wyświetla się 30 tys. km tylko 2 tys. Czy wie ktoś czym może to byc spowodowane?
    Pzdrawiam.

  3. Rocznik 2003 mam podobny problem jeżeli swieci się ;serwis; to są problemy z odpaleniem jeżdrzę do elektryka i usuwa komputerowo napis ;Serwis' to z odpalaniem nie ma problemu ,ale po dwuch tygodniach znów to samo ,i tak od roku

  4. Siema! A mi świeci się serwis i poduszka ( podobno coś w kostką pod siedzeniem) wcześniej była ona poruszona i błąd zniknął teraz świeci się non toper. Jest jakiś magiczny sposób by też ją zlikwidować?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!