Loading…

Obsługa Auta z Inspekcją Serwisową

Kasowanie Inspekcji - Kasowanie inspekcji serwisowej polega na aktualizacji oprogramowania silnika do następnej zalecanej wizyty w serwisie.
Kontakt

Kasowanie inspekcji olejowej Peugeot Boxer (Fiat Ducato, Citroen Jumper) od 2006r Oil inspection V1Prosta instrukcja jak usunąć wezwanie do serwisu w Peugeot Boxer drugiej generacji, oraz bliźniaczych autach Citroen Jumper i Fiat Ducato. Jest to jedna z dwóch metod kasowania inspekcji ponieważ w autach po lifcie robi się to troszkę inaczej co też pokażemy na naszym kanale.

Druga metoda! https://youtu.be/m2FHSyR2vdM

—————————————————————————————————————
Nasz Instagram:
https://www.instagram.com/lukserwis24/

Odwiedzajcie tez nasz profil na FB:
https://www.facebook.com/LukSerwisLJ

Adres naszej strony:
http://lukserwis24.pl
———————————————————————————————————————
Muzyka: Wander
Muzyk: @iksonofficial
#ducato #boxer #jumper

kasowanie inspekcji w samochodzie Mechanik Warszawa – Oferujemy kasowanie inspekcji serwisowej w samochodach osobowych, dostawczych i tir w Warszawie, Piaseczno, Legionowo, Tarczyn, Pruszków. kasowanie inspekcji w samochodzie, kasowanie inspekcji serwisowej, Kasowanie inspekcji olejowej

20 thoughts on “Kasowanie inspekcji olejowej Peugeot Boxer (Fiat Ducato, Citroen Jumper) od 2006r Oil inspection V1

  1. W czasie tego filmiku i wykonywania tych czynności myślałem, że sobie jaja robicie z tą metodą. Jednak zadziałało. Dzięki. Francuskie auta to jendak stan emocjonalny.

  2. Fiat Ducato 2011 z mniej rozbudowanym wyświetlaczem. Świeci OIL przy rozruchu oraz na lewym zegarze żółta kontrolka klucz. Jak skasować przegląd olejowy w tej wersji ?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!