Loading…

Obsługa Auta z Inspekcją Serwisową

Kasowanie Inspekcji - Kasowanie inspekcji serwisowej polega na aktualizacji oprogramowania silnika do następnej zalecanej wizyty w serwisie.
Kontakt

Kasowanie inspekcji olejowej – kombinacja przycisków – VW / Skoda / Audi / SeatJakże prosta i przydatna rzecz! Pokazujemy jak skasować inspekcję olejową na przykładzie Skody Octavii 1,9 TDI ASV 2002r. (W autach starszych kombinacja może się minimalnie różnić).

#inspekcja #olejowa #kasowanie
————–
Patronite: https://patronite.pl/povagowani

Jak zawsze na tapetę bierzemy głównie silniki 1.9 TDI , czyli wszystkie te, które znajdziemy w samochodach takich jak m.in VW Golf, Skoda Octavia czy Seat Leon.

Oznaczenia tych silników to:
1Z AFN ALH ASV AHU AGR ARL ASZ

kasowanie inspekcji w samochodzie Mechanik Warszawa – Oferujemy kasowanie inspekcji serwisowej w samochodach osobowych, dostawczych i tir w Warszawie, Piaseczno, Legionowo, Tarczyn, Pruszków. kasowanie inspekcji w samochodzie, kasowanie inspekcji serwisowej, Kasowanie inspekcji olejowej

11 thoughts on “Kasowanie inspekcji olejowej – kombinacja przycisków – VW / Skoda / Audi / Seat

  1. Zróbcie odcinek jak to robić programem VAG oraz jak ustawić inspekcję od nowa jeśli nie jest ustawiona. Myślę że też będzie bardzo przydatne bo ciężko jest znaleźć na necie tak czysto i zrozumiale. Pozdrawiam.

  2. Może zrobicie odcinek jak po kablu ustawić inspekcję jaką się chce – bo ta jest chyba na 15k a ja bym chciał na przykład na 10k oraz dodać okresową od gazu również na 10k – da się tak?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!