Loading…

Obsługa Auta z Inspekcją Serwisową

Kasowanie Inspekcji - Kasowanie inspekcji serwisowej polega na aktualizacji oprogramowania silnika do następnej zalecanej wizyty w serwisie.
Kontakt

Kasowanie Inspekcji Citroen C3 Oil Service Indicator Light Reset Citroen C3Tak jak w tytule! JAK SIĘ PRZYDAŁO ŁAPKA W GÓRĘ !!! IF IT WAS USEFUL THUMBS UP.

kasowanie inspekcji w samochodzie Mechanik Warszawa – Oferujemy kasowanie inspekcji serwisowej w samochodach osobowych, dostawczych i tir w Warszawie, Piaseczno, Legionowo, Tarczyn, Pruszków. kasowanie inspekcji w samochodzie, kasowanie inspekcji serwisowej, Kasowanie inspekcji olejowej

6 thoughts on “Kasowanie Inspekcji Citroen C3 Oil Service Indicator Light Reset Citroen C3

  1. Witam mam pytanie, może wie pan jak sprawdzić temperature płynu chłodniczego (silnika) w citroenie c3 pluriel 2006 rok z takim zegarem jak tu, identycznym , w wersjach przed 2005 rokiem byl mniejszy prędkościomierz i tam była temperatura po lewo, ale tu nie wiem gdzie jest.

  2. U mnie inspekcja się skasowała ale po przejechaniu 100 km odlicza do dołu więc i tak pipczy 3x po każdym odpaleniu oraz ruszeniu z miejsca. C3 1.4 HDI 70 KM 2003

Dodaj komentarz

Zadzwoń!