Loading…

Obsługa Auta z Inspekcją Serwisową

Kasowanie Inspekcji - Kasowanie inspekcji serwisowej polega na aktualizacji oprogramowania silnika do następnej zalecanej wizyty w serwisie.
Kontakt

Jak wejść w ukryte zielone menu MMI 2G w Audi A4, A5, A6, A8, Q7 (Multi Media Interface)Jak uruchomić ukryte zielone menu w Audi A4, A5, A6, A8 i Q7 z systemem MMI 2G, aby odblokować takie funkcje jak wskazanie napięcia akumulatora, poziomu oleju, ekran powitalny oraz wielu więcej ciekawych opcji.

Jeżeli nie potrafisz do niego wejść, to prawdopodobnie nie jest ono odblokowane. Zobacz nasze inne filmy, aby odblokować ukryte zielone menu.

Zobacz więcej na http://mr-fix.pl/wpis/mmi-2g-opis-ukrytego-zielonego-menu/

kasowanie inspekcji w samochodzie Mechanik Warszawa – Oferujemy kasowanie inspekcji serwisowej w samochodach osobowych, dostawczych i tir w Warszawie, Piaseczno, Legionowo, Tarczyn, Pruszków. kasowanie inspekcji w samochodzie, kasowanie inspekcji serwisowej, Kasowanie inspekcji olejowej

12 thoughts on “Jak wejść w ukryte zielone menu MMI 2G w Audi A4, A5, A6, A8, Q7 (Multi Media Interface)

  1. można ustawić dużo rzeczy (praktycznie całe kodowanie i adaptację sterownika 07), można nawet zepsuć (zablokować) sterownik.
    Szczegółowy opis ukrytego menu w linku pod filmem.

  2. Mam pytanie , w opisie jest że "Jeżeli nie potrafisz do niego wejść, to prawdopodobnie nie jest ono odblokowane." No ok , posiadam audi a6 c6 limuzyna  2005r. Czy w mojej a6 tez jest takie zielone menu ? czy we wszystkich jest nawigacja ?

  3. siemanko..mam pytanie, nie moge odzyskac dzwieku w tym samym systemie, kolumna jest pszekreslona i nic nie chce mi grac ani radio ani cd, jest jak w pozycii mute, i nawet nie moge wejsc do systemu sound???o co tu kwa chodzi…masz jakis pomysl?? plz..

  4. Mam pytanie odnośnie głośników- ostatnio pojawiły się w nich takie zakłócenia, trzaski, jak w momencie gdy przyłoży się telefon komórkowy do głośników komputerowych. Jedni mówią, że to wzmacniacz, inni, że całe radio. Czy masz może pomysł czym może być to spowodowane i jak się tego pozbyć bez wydatku rzędu kilku tysięcy na wzmacniacz albo i większej kwoty na całe radio?

  5. Witam. Niestety nie wyświetla mi sie to co jest na filmie. Mam menu :Setup Car oraz komunikat There are no further vehicle settings available. Robie cos nieprawidłowo? Audi A6 C6 2008

  6. Panie MrFix posiadam audi a6 c6 2.4 benzyna automat 2007 i próbowałem wejść w zielone menu,jednak po naciśnięciu car+setup zapalają mi się oba przyciski na raz i nic poza tym co robić????proszę o pomoc

Dodaj komentarz

Zadzwoń!