Loading…

Obsługa Auta z Inspekcją Serwisową

Kasowanie Inspekcji - Kasowanie inspekcji serwisowej polega na aktualizacji oprogramowania silnika do następnej zalecanej wizyty w serwisie.
Kontakt

Dacia Duster reset oil light service. Kasowanie alarmu komunikatu wymiany oleju przeglądu serwisuFilm może nie w temacie ale lubię różności. Chciwość dealerów i serwisantów jest wszechpotężna a chciwy zawsze traci dwa razy.

kasowanie inspekcji w samochodzie Mechanik Warszawa – Oferujemy kasowanie inspekcji serwisowej w samochodach osobowych, dostawczych i tir w Warszawie, Piaseczno, Legionowo, Tarczyn, Pruszków. kasowanie inspekcji w samochodzie, kasowanie inspekcji serwisowej, Kasowanie inspekcji olejowej

6 thoughts on “Dacia Duster reset oil light service. Kasowanie alarmu komunikatu wymiany oleju przeglądu serwisu

  1. Witam zajefajny film dzięki. ✌️👍 Podrzucę tylko że nie ,,wykonaj przegląd" a ,, odstęp od przeglądu". I może z 10s. To tylko moje spostrzeżenia. Pozdrawiam gorąco i dzięki jeszcze raz ✌️✌️

  2. U mnie też nie działało, naciskałem i nacislalem, nagle z wykonaj przegląd zmieniło się na odstep do przeglądu. Wtedy już poszło, więc trzeba próbować bo na bank po 2018 przytrzymanie guzika 5s nie wystarczy, ale da się skasować bez serwisu… Dzięki, autor.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!