Loading…

Obsługa Auta z Inspekcją Serwisową

Kasowanie Inspekcji - Kasowanie inspekcji serwisowej polega na aktualizacji oprogramowania silnika do następnej zalecanej wizyty w serwisie.
Kontakt

Renault Laguna 2 wymiana oleju i kasowanie inspekcjiTeraz jeżeli chcesz wspomóc rozwój kanału możesz to zrobić dzięki PATRONITE wchodząc na stronę z linku poniżej.
https://patronite.pl/Laguna_Fan

Zapraszam do komentowania filmu, i dzielenia się uwagami na temat kanału „Laguna Fan” w grupie „Laguna Fan & Zorax” na Facebooku.

https://www.facebook.com/groups/LAGUNA.FAN.ZORAX

Na grupie dzielimy się wzlotami i upadkami naszych Lagun, a wszyscy członkowie tworzą zgraną społeczność oraz rodzinną atmosferę.

Tak Poradziłem sobie z wymianą oleju bez podnośników kanałów i kluczy specjalistycznych. Na końcu filmu pokazuję jak skasowałem inspekcję czyli pozostały przebieg do wymiany oleju.

kasowanie inspekcji w samochodzie Mechanik Warszawa – Oferujemy kasowanie inspekcji serwisowej w samochodach osobowych, dostawczych i tir w Warszawie, Piaseczno, Legionowo, Tarczyn, Pruszków. kasowanie inspekcji w samochodzie, kasowanie inspekcji serwisowej, Kasowanie inspekcji olejowej

22 thoughts on “Renault Laguna 2 wymiana oleju i kasowanie inspekcji

  1. Mam pytanko ostatnio wwmienialem olej w lagunce i zauważyłem mały wyciek z pompy wspomagania nie mam pewnosci czy na przodzie pompy mają byc wszystkie śróby znalazlem dwa wolne miejsca proszę. o radę i podpowiedź

  2. Super.Mam trochę inaczej w Lagunie 2 LF ale to nic.Przy kierownicy mogę ustawić inspekcję oleju na maksymalny przebieg 3000km. Ciekaw jestem czy w DDT-2000 da się to ustawić precyzyjnie.Np; na 10000km.Prosiłbym o taki filmik.Jestem bardzo ciekaw choć mogę ze trzy razy ustawiać po 3000km i wyjdzie na to samo.Z góry dzięki.

  3. o ja cie nic nie leci odkręcając filtr nie tak jak w L1 😉 eee to mi sie podoba własnie dziś będę robił wymianę oleju dzięki za film o egr wcale nie jest proste obracanie i wyciągniecie egr-a bez preparatów psedo wd nie ma co liczyc ze wyciagniemy egr 😀 pozdrawiam

  4. no i odkryłem czemu dymi z mej odmy i chciałem nowy korek kupic a ja jak kupilem auto teraz widze ze na odmie nie mam gumy i jak dokrecam zółty korek oleju to temu mi lekko dymi dobrze oglodac twe filmiki ;)))))))

  5. Jestem wlasnie po wymianie oleju… ale nie filtra. Ktoś mi tak na poprzedniej wymianie zapierdzielił filtr, że po godzinnej walce się poddałem i opadłem z sił znów przeklinając samochód. Chociaż to nie auta wina… a pier…ych francuskich projektantów. Nawet klucz pazurkowy 64-120 nie dał rady bo chyba jakiś lipny jest, nie objął filtra, który ma ok. 70 mm średnicy. Jutro trzeba gdzieś na warsztat zajechać, może komuś się uda… Nie można było dać dłuższego by łatwiej się odkręcało? Klucz taśmowy ani tym bardziej łańcuch też nie dał rady, bo się zwyczajnie nie mieścił. Francuz nomen omen także 🙄🥴☹☹☹

Dodaj komentarz

Zadzwoń!